Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

LOKUM NIERUCHOMOŚCI

ul. Kochanowskiego 50/1 Nowy Sącz

Mapa

733 874...

733 874 923

530 417 797

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

www.lokumns.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

Monika Stach

Monika Stach

O nas

Nasza firma specjalizuje się w obrocie nieruchomościami. Jako doświadczony zespół zapewniamy naszym Klientom kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta, dzięki czemu efektywnie łączymy ze sobą właścicieli nieruchomości z kupującymi i najemcami.

Czuwamy nad przebiegiem transakcji od momentu pierwszego kontaktu z Klientem, poprzez m.in. prowadzenie negocjacji, pomoc w kompletowaniu wymaganych dokumentów, wsparcie doradcy kredytowego.

Współpracujemy z: doradcami kredytowymi i ubezpieczeniowymi, kancelariami notarialnymi, firmami remontowo-budowlanymi i sprzątającymi

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

47

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia LOKUM NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

Rynek pierwotny

670 000 zł67,54 m² 9 920,05 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż wyjątkowy apartament Z dwoma dużymi tarasami chełmiec nowoczesny kameralny blok W spokojnej I prestiżowej okolicy Z szybkim...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł133 m² 6 541,35 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 133m2 zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł69,08 m² 6 948,47 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie W brzeznej najlepsze narożne! piętro 1: powierzchnia 69,08m2 +52 m2 wysokiego poddasza gratis! układ: klatka schodowa, hall, salon...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł47,90 m² 7 828,81 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujesz 47,90 m2, a zyskujesz znacznie więcej ! na poddaszu możliwość aranżacji 3 dodatkowych pokoi + łazienki jedna cena ogromny potrncjał Na...

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Super oferta- dom blizniak W nowym sączu + działka 5 ar Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej położony w bardzo dobrej lokalizacji...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najnowsza oferta na wyłączność ! Atrakcyjne mieszkanie 48m2 , po remoncie ulica Limanowskiego Nowy Sącz Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł106 m² 6 311,32 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w stanie deweloperskim mystków tylko 6 km od Nowego Sącza 106 m2 + ogródek + miejsce parkingowe osiedle ogrodzone...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł40,31 m² 9 426,94 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w Chełmcu w nowym bloku z windą! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,31m2 , usytuowane na 2 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł800 m² 156,25 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 ar, położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł215 m² 4 460,47 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch domów, położona na działce 16,67m2 w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł900 m² 154,44 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9 ar położona na pograniczu Nawojowej i Żeleżnikowej Wielkiej (gmina Nawojowa) Dostępne media:...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość tylko U nas ! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku osiedle Szujskiego...

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł2 500 m² 151,60 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 25ar położona w spokojnej i zielonej okolicy Jamnica Góry (gmina Kamionka Wielka) Wjazd...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł114 m² 5 745,61 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej skrudzina gmina Stary Sączw cenie 655.000 zł Nowoczesny dom blizniaczy o powierzchni użytkowej 114 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł44,63 m² 10 194,94 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe, wykończone chełmiec winda 2 piętro a sprzedaż komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,63m2 zlokalizowane...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie blizniaczej położony w spokojnej części miasta osiedle Nawojowska Nieruchomość o powierzchni 105...

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Niższa cena! oferta hit! domek Z gródku nad dunajcem 35M2 + 7 ar działki domek 35 m2 z działką 7 ar idelane miejsce na rodzinne wypady ! Blisko...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł128 m² 3 898,44 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 128m2, stary Sącz w rewelacyjnej lokalizacji blisko centrum Powierzchnia...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 800 m² 160,71 zł/m²

Monika Stach

Monika Stach

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 28 arów, położona w malowniczej miejscowości Gródek nad Dunajcem w pobliżu Jeziora...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij